20 | Schmid Fabrice | FC Amriswil |
| Softic Dariz | FC St. Gallen 1879 |
16 | Clement Kyell Chibuike | SC Brühl SG |
12 | Kissling Jano | FC Winkeln SG |
10 | Dufeu Jérémy | FC Teufen |
| Studer Yanic Noah | FC Uzwil |
9 | Metzler Finn | FC Diepoldsau-Schmitter |
8 | Hodzic Emir | FC Wattwil Bunt 1929 |
| Marcone Nelio | FC Weinfelden-Bürglen |
| Näf Seya | FC Zuzwil |
| Sadiku Dijon | FC Romanshorn |
| Zinna Gregory | FC Amriswil |
7 | Ghulami Arif | SC Brühl SG |
| Marcone Tiago | FC Weinfelden-Bürglen |
6 | Tanriverdi Harun | FC Gossau |
5 | Kleger Oskar | FC Zuzwil |
| Mustafa Mumin | FC Gossau |
| Obrist David | FC Tobel-Affeltrangen 1946 |
| Ruckstuhl Kimy | FC Zuzwil |
| Schiegg Felix | SC Brühl SG |
| Tashidenkhang Sangye Tenzin | SC Brühl SG |
| Zecevic Ognjen | FC Uzwil |
4 | Dias Valverde Diogo Filipe | FC Winkeln SG |
| Fritsche Tobias | FC Winkeln SG |
| Good Maxim | SC Brühl SG |
| Hartmann Noé | FC Gossau |
| Huber Mattia | FC Gossau |
| Ismaili Mehmet | FC Romanshorn |
| Jankovic Luka | FC Tobel-Affeltrangen 1946 |
| Kastrati Aulon | FC Tobel-Affeltrangen 1946 |
| Lacava Jonathan | FC Wittenbach |
| Lapcevic Filipp | FC Vaduz |
| Mustafa Bleron | FC St. Gallen 1879 |
| Ptak Elia | FC Winkeln SG |
3 | Barrasa Miguel | FC Uzwil |
| De Marianis Lauro | FC Tobel-Affeltrangen 1946 |
| Escobar Aaron Isaiah | FC Weinfelden-Bürglen |
| Gacaferi Dion | FC Amriswil |
| Hasenfratz Leon | FC Tobel-Affeltrangen 1946 |
| Jahiu Enver | SC Brühl SG |
| Rexhaj David | FC Uzwil |
| Sonderegger Nando | FC Teufen |
| Stähelin Loris | FC Zuzwil |
| Surshar Tenzin | SC Brühl SG |
| Uka Armin | AS Calcio Kreuzlingen |
| Villaman Cocco Leonardo | FC St. Gallen 1879 |
2 | Baumgartner Jeromin | FC Widnau |
| Boni Alessio | FC Romanshorn |
| Burman Ravi Shashi | FC Zuzwil |
| Engetschwiler Tim | FC Winkeln SG |
| Grubenmann Noel | FC Amriswil |
| Guidolin Nico | FC Teufen |
| Inauen Aaron | FC Tobel-Affeltrangen 1946 |
| Jovic Davide | FC Gossau |
| Jovic Mateja | FC Gossau |
| Kunfermann Luca | FC Henau |
| Lutfi Ajan | FC Weinfelden-Bürglen |
| Mansaray Abubakar | FC Winkeln SG |
| Minneci Leon | FC Teufen |
| Musso Eliseo | FC Henau |
| Näf Loris | FC Zuzwil |
| Nrecaj Arton | FC Amriswil |
| Ottolini Francesco | FC Gossau |
| Rohner Cyrill | FC Tobel-Affeltrangen 1946 |
| Schenk Raphael | FC Weinfelden-Bürglen |
| Schmid Nevio | FC Tobel-Affeltrangen 1946 |
| Soldatovic Marko | FC Gossau |
| Veskovac Andrej | FC Gossau |
1 | Abdiji Art | FC Amriswil |
| Amacker Levin | FC Ebnat-Kappel |
| Avdiji Amir | FC Widnau |
| Beluli Ammar | FC Weinfelden-Bürglen |
| Buchard Noah | FC Ebnat-Kappel |
| Buchmann Phil | FC Zuzwil |
| Caliandro Adrian | FC Teufen |
| Campillo Leo Ruben | FC Romanshorn |
| Can David | FC Widnau |
| Chouchourelos Aris | FC Uzwil |
| Fischer Nino | FC Henau |
| Fritschi Cedrin | FC Wattwil Bunt 1929 |
| Germann Jann | FC Neukirch-Egnach |
| Grosso Michele | FC Winkeln SG |
| Hasani Andin | FC Gossau |
| Hofmann Lenis | FC Tobel-Affeltrangen 1946 |
| Koller Ramon | FC Teufen |
| Kuster Tobias | FC Diepoldsau-Schmitter |
| Lehmann Gian Andrea | FC Teufen |
| Loher Tim | FC Zuzwil |
| Lopez Vilanova Nicolas | FC Amriswil |
| Marty Tim | FC Weinfelden-Bürglen |
| Memeti Ramadan | SC Brühl SG |
| Menegola Nico | FC Amriswil |
| Menzi Max | FC Teufen |
| Morina Donart | FC Gossau |
| Muharemi Arian | FC Uzwil |
| Nesimi Lorian | FC Romanshorn |
| Norde Jason | FC Winkeln SG |
| Nrecaj Eron | FC Uzwil |
| Osmanoski Ashim | FC Widnau |
| Perez Felipe | FC Diepoldsau-Schmitter |
| Portanova Leandro | FC Uzwil |
| Räss Damian | FC Appenzell |
| Razzetti Gabriele | SC Brühl SG |
| Roman Tiago | FC Rotmonten SG |
| Ruckstuhl Manuel | FC Uzwil |
| Rusch Louis | FC Zuzwil |
| Saljihi Albin | FC Romanshorn |
| Schmid Livio | FC Diepoldsau-Schmitter |
| Schweizer Michael | FC Teufen |
| Stevic Danilo | FC Tobel-Affeltrangen 1946 |
| Studer Joah Elias | FC Uzwil |
| Tanner Elias | FC Teufen |
| Zutter Vadim | FC Amriswil |